Gimnazjum nr 8 _ Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

Image0019 Image0018 Image0017 Image0016 Image0015 Image0014 Image0013 Image0012 Image0011 Image0010 Image0009 Image0007

Certyfikaty





2000/2001

Sejm, Warszawa
1 czerwiec 2001- nasze uczennice tj. Paulina Drewniak, Milena Miernik, Anna Reder i Julita Włoszczyna uczestniczą w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie – opiekun mgr Emma Ratajczak.
Dzień Sportu Szkolnego
30 maj 2001 – Dzień Sportu Szkolnego w ramach ogólnopolskiego Turnieju Miast i Gmin.
Tu obejrzysz fotoreportaż 1 z tej imprezy oraz fotoreportaż 2 z niezwykle zaciętego meczu siatkówki pomiędzy uczniami a nauczycielami (wynik 2:1).
próbne egzaminy
26 i 28 maj 2001 – Kolejna edycja próbnych egzaminów dla uczniów naszego Gimnazjum (klasy I i II) wg zasad określonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 26 maja odbył się egzamin z humanistyczny, a 28 maja – matematyczno-przyrodniczy.
matematyka
19 maj 2001 – Gimnazjum 8 gospodarzem finału Turnieju Mistrzów Matematyki organizowanego przez Klub Młodych Matematyków “Pitagoras” w Zielonej Górze – organizatorzy: dr Mieczysław Trąd, mgr Alicja Gandecka i mgr Bogumiła Stankiewicz.
zawody ratownicze
11 maj 2001, Konkurs Powiatowy Ratownictwa – Anna Reder I miejsce, Julita Włoszczyna II miejsce – opiekun mgr Urszula Reder. 22-23 maja 2001 wezmą udział w finale wojewódzkim w Sławie.
matematyka
11 maj 2001, Konkurs Wojewdzki: Tomasz Kazimierczak laureatem – opiekun Bogumiła Stankiewicz. Adam Tkaczyk laureatem – opiekun mgr Alicja Gandecka.
PCK
19 kwiecień 2001, Okręgowa Olimpiada Promująca Zdrowy Styl Życia – Anna Gajewska i Anna Reder I miejsce (ex equo) – opiekun mgr Urszula Reder.
PCK
11 kwiecień 2001, Powiatowa Olimpiada Promująca Zdrowy Styl Życia – Anna Reder i Anna Gajewska I miejsce (ex equo) – opiekun mgr Urszula Reder. 19 kwietnia 2001 wezmą udział w finale okręgowym.
biologia
31 marzec 2001, Konkurs Rrejonowy: Jacek Stępniewski zostaje laureatem – opiekun mgr Krystyna Żyłowska. 27 kwietnia 2001 weźmie udział w finale wojewódzkim w Gorzowie.
język niemiecki
10 marzec 2001, Konkurs Rrejonowy: Paweł Dąbek i Saskia Osterbrink zostają laureatami – opiekun mgr Piotr Kostrzewski. 10 maja 2001 weźmą udział w finale wojewódzkim.
matematyka
31 marzec 2001, Konkurs Rejonowy: Tomasz Kazimierczak I miejsce – opiekun Bogumiła Stankiewicz. Adam Tkaczyk II miejsce, Jacek Stępniewski i Adam Żyłowski IV miejsce (ex equo) – opiekun mgr Alicja Gandecka. 11 maja 2001 wezmą udział w finale wojewódzkim

chemia

3 marzec 2001, Konkurs Rrejonowy: Tomasz Kaźmierczak i Jacek Stępniewski II miejsce (ex equo). – opiekun mgr Krystyna Szymanowska. 19 kwietnia 2001 wezmą udział w finale wojewódzkim
język polski
marzec 2001, Międzyszkolny Konkurs “Licz się ze słowami” – finał: Paweł Dąbek i Jacek Stępniewski – wicemistrzowie – opiekun mgr Ewa Mikulewicz.
nasze miasto
marzec 2001, Międzyszkolny Konkurs “Wiem wszystko o Zielonej Górze”: Iwona Kiszka – V miejsce – opiekun mgr Leolanda Paprzycka.
język polski
24 luty 2001, Konkurs Rejonowy: Iwona Kiszka III miejsce (na ponad 200 uczestników). – opiekun mgr Ewa Mikulewicz. 7 kwietnia 2001 weźmie udział w finale wojewódzkim

Plan lekcji

Plan lekcji ważny od 11-09-2017 r.
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Szkolne imprezy, uroczystości

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
     
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930