Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29

“PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ”

Zespół Edukacyjny Nr 3 w Zielonej Górze wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji w Zielonej Górze zapraszają do udziału w kampanii społecznej „Podróże z książką”. Celem akcji jest propagowanie mody na czytanie książek wśród pasażerów w różnym przedziale wiekowym, podczas codziennej drogi do pracy czy szkoły. Kampania rozpoczęła się już we wrześniu br. i będzie cyklicznie powtarzana do czerwca 2019 r. Podarowane przez Państwa książki będą rozłożone na siedzeniach w autobusach w wyznaczonych liniach. Książki będą oznaczone specjalnym stemplem, dedykowanym kampanii. Pasażerowie będą mogli poczytać, wykorzystując wolny czas w trakcie przejazdu lub zabrać książkę do domu. Po przeczytaniu książki należy pozostawić w dowolnym autobusie MZK lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej. Prosimy osoby chcące wesprzeć kampanię i mające w domu przeczytane albo niepotrzebne książki, o przyniesienie i pozostawienie ich w autobusach, w punktach sprzedaży biletów lub w bibliotece szkolnej, w sali 107 i na półce przed świetlicą w Zespole Edukacyjnym nr 3, ul. os. Pomorskie 13.
Osoby koordynujące akcję:
Wioletta Wilińska, Jolanta Stachurska i Danuta Piwońska.

Certyfikaty

2018/2019_sw

 
„Wieczór kolęd”

8 stycznia przed zebraniami z rodzicami o godz.17.00 średnia sala gimnastyczna zamieniła się w szczególnie uroczyste miejsce. W pięknej scenerii, dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprezentowały przygotowany wcześniej repertuar kolęd i piosenek świątecznych przed rodzicami i nauczycielami. Występy wokalne uświetniły grą na skrzypcach: Maja Rożnowska i Gabrysia Ko-nopska, a na organach Julia Świetlik. Była to uroczysta chwila i doskonały moment do złożenia szczególnych życzeń noworocznych ro-dzicom, które przekazała Pani Dyrektor Dorota Konopacka.

Świąteczny Anioł

11 grudnia 2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Plastycznego Konkursu Świetlic „Świąteczna Kartka z Aniołkiem” organizowanym przez świetlicę szkolną SP 8. W konkursie wzięły udział: Matylda Kopczyk i Zosia Woźna a przygotowane zostały pod okiem pani Małgorzaty Lesickiej  i Ewy Przykuty. Zosia Woźna zajęła III miejsce a Matylda Kopczyk została wyróżniona.
Serdecznie gratulujemy.


We wtorek 11 grudnia 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne. Uczestniczyły w nich dzieci, ich rodzice oraz w niektórych przypadkach  młodsze rodzeństwo. Wszyscy  wykonywali białe gwiazdy z torebek śniadaniowych oraz  czerwone gwiazdki z rolek po papierze. Bawiliśmy się świetnie i miło spędziliśmy czas. Wykonane gwiazdy zostały zabrane do domu, a małe czerwone gwiazdki zawiesiliśmy na choince przed świetlicą. Uczestnicy byli tak zadowoleni, że zadeklarowali  przyjście na kolejne tego typu spotkanie. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i miłą atmosferę.
 Warsztaty zorganizowały i przeprowadziły: kierownik świetlicy –  A. Bardelas oraz wychowawczynie D. Piwońska i E. Kurjańska.


Moja jesienna kartka

W tym roku w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Świetlic organizowanym przez świetlicę szkolną SP 17 pod hasłem „Moja jesienna kartka” wzięło udział 4 uczniów z naszej świetlicy: Kalina Jerzy, Bartek Konopacki, Nina Kopczyk i Julian Lesicki  pod opieką pań: Małgorzaty Lesickiej i Ewy Przykuty. Rozstrzygnięcie odbyło się 16 listopada 2018 r. o godz. 9.00. Podczas uroczystego wręczenia nagród uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych i własnoręcznie wykonywali sowy, które były piękną pamiątką pokonkursową.
Serdecznie gratulujemy.

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 10-12-2018 r.
Szkoła Podstawowa

Sukcesy uczniów

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20