Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29

“PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ”

Zespół Edukacyjny Nr 3 w Zielonej Górze wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji w Zielonej Górze zapraszają do udziału w kampanii społecznej „Podróże z książką”. Celem akcji jest propagowanie mody na czytanie książek wśród pasażerów w różnym przedziale wiekowym, podczas codziennej drogi do pracy czy szkoły. Kampania rozpoczęła się już we wrześniu br. i będzie cyklicznie powtarzana do czerwca 2019 r. Podarowane przez Państwa książki będą rozłożone na siedzeniach w autobusach w wyznaczonych liniach. Książki będą oznaczone specjalnym stemplem, dedykowanym kampanii. Pasażerowie będą mogli poczytać, wykorzystując wolny czas w trakcie przejazdu lub zabrać książkę do domu. Po przeczytaniu książki należy pozostawić w dowolnym autobusie MZK lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej. Prosimy osoby chcące wesprzeć kampanię i mające w domu przeczytane albo niepotrzebne książki, o przyniesienie i pozostawienie ich w autobusach, w punktach sprzedaży biletów lub w bibliotece szkolnej, w sali 107 i na półce przed świetlicą w Zespole Edukacyjnym nr 3, ul. os. Pomorskie 13.
Osoby koordynujące akcję:
Wioletta Wilińska, Jolanta Stachurska i Danuta Piwońska.

Certyfikaty





Godziny pracy

 

Pedagog – Urszula Solarek

pedagog klas VI- VIII

gabinet 101

PONIEDZIAŁEK 9:30 – 10:30  13:30 – 15:30

WTOREK            11:45 :14:45

ŚRODA                 10:45 – 11:30  12:45 – 14:45

CZWARTEK    11:45 – 13:00

Psycholog kl. I-III i przedszkole – Marta Wilusz

Pon.  11:30 – 17.00 MP

Wt.    11:00 – 15:30

Śr.      7.00- 12.30 MP

Czw.  11:30 – 16:00

Psycholog kl. IV-VI i IIIG – Karolina Szefler – Serylak

Poniedziałek:  –

Wtorek:  7:30 – 10:35

Środa: 12:30 – 14:25

Czwartek:  13:30 – 15:30

Piątek:  –

 

Socjoterapeuta – G.Podgórna

poniedziałek –  8:15 – 16:15
wtorek  – 12:30 – 16:30
środa – 8:00 – 12:30
czwartek – 8:00 – 11:00
piątek – 8:00 – 8:30

Logopeda SP i MP – Adela Stępień

Poniedziałek – 7.45-12.30
Wtorek – 12.15-15.00
Środa – 12.15 – 14.45
Czwartek – 7.45- 14.30
Piątek – 7.45 – 11.00

mgr Agnieszka Kulewska

psycholog

Poniedziałek – 12:45 – 14:45
Wtorek – 12:45 – 14:45
Środa – 12:45 – 14:45
Czwartek – 7:15 – 12:15
Piątek – 13:20 – 15:20

mgr Wioletta Krasoń

Logopeda

Poniedziałek – 8:30 – 12:30
Wtorek – 12:00 – 15:00
Środa – 7:30 – 11:30
Czwartek – 8:30 – 13:30
Piątek – 8:15 – 12:15

mgr Jolanta Kamińska -Obolewicz

pedagog klas I – III

Poniedziałek – 14:25 – 16:25

Wtorek – 9:50 – 11:50

Środa – 8:45 – 11:30

Czwartek – 8:45 – 9:30, 11:30 – 12:30

Piątek – 9:00 – 10:30

mgr Lilianna Kurek

pedagog klas IV – V

gabinet 205

Poniedziałek – 9:40  – 12:40
Wtorek – 10:40 – 13:40
Środa – —-
Czwartek – 10:40 – 11:40, 12:30 – 13:30
Piątek – 10:45 – 11:45, 13:30 – 14:30

mgr Lilianna Kurek

pedagog terapeuta kl. I a, I b, II a, II b, II c, II d, IV a, IV b,
IV c, IV c, IV e, V a, V b, VII a

gabinet 205

Poniedziałek – 12:45 – 13:30/V b, 13:40 – 14:25/IV a, d
Wtorek – 8:40 – 10:40 rewalidacja BK, 13:40 – 14:25/

                 IV a- d 14:35 – 15:20/V a, 15:20 – 16:15/ VII a

Środa – 11:15 – 12:30 rewalidacja KH, 12:45 – 13:30/

              I a ,b 13:40 – 14:25/V c 14:35 – 15:20/ II b, d

               15:20 – 16:05/ VII a

Czwartek – 8:00-8:45 –V a,  8:55 – 9:40- II a/II c

9:40 – 10:40

rewalidacja PM

11:45 – 12:30/ II d

Piątek – 9:40 – 10:40

rewalidacja PM

11:45 – 12:30/ II a

12:45 – 13:30/ V a, b

14;40 – 15:10

rewalidacja KH

mgr Renata Żok

pedagog terapeuta kl. III a,
VI a, VI b, VIII b, VIII c, VIII d

Poniedziałek – 8:00 – 9:40
Wtorek –  12:45 – 14:25
Środa – 8:40 – 10:40, 8:55 – 10:35

rewalidacja
Czwartek – 8:00 – 8:45,  12:45 – 13:30

Piątek – 9:50 – 10:35, 14:30 – 15:15

mgr Dorota Krawczak – Dzieńdziura

pedagog terapeuta klas I c, VIII a

Poniedziałek – ———–
Wtorek – 13:40 – 14:25
Środa – 8:00 – 8:45
Czwartek ———–
Piątek – ———–


Logopeda MP – Ewa Rybczyńska

Poniedziałek: 8.00 – 13.00

Wtorek: 9.00 – 14.00

Środa: 8.00 – 14.00

Czwartek: 8.30 – 13.30

Piątek: 8.00 – 12.00

 

Psycholog/Pedagog MP –  M.Kałagate

Pniedziałek        8.00 – 13.30

Wtorek                  13.00 – 17.00

Środa                     8.00 – 13.30

Czwartek              8.00 – 12.00

Piątek                    8.00 – 11.00

Surdologopeda SP – Anna Wańczko

 

Poniedziałek 12:30-15:25

Wtorek 12:30- 16:10

Środa 12:30-16:10

Czwartek 8:55- 13:30

Piątek 8:00- 13:30

 

Pedagog kl. I – III Agnieszka Nowicka

PONIEDZIAŁEK: 8.00 – 14.45

9.30 – 10.30 – rewalidacja indywidualna

12.45 – 14. 45 – rewalidacja indywidualna

WTOREK: 8.00 – 14.00

12.45 – 13.45 – rewalidacja indywidualna

ŚRODA: 10.00 – 16.00

12.45- 13.45 – rewalidacja indywidualna

CZWARTEK: 8.00- 14.00

PIĄTEK: 8.00 – 13.15

Pedagog – Dorota Głowienka

poniedziałek   7.15 – 8.00 i 14.15 – 16.15.

wtorek    12.30 – 13.15

piątek   7.15 – 13.30.

w tym godziny zajęć korekcyjno – kompensacyjnych

I grupa poniedziałek 14.25 – 15.10

II grupa poniedziałek 8.00 – 8.45

kl. 7a 12.30 – 13.15

III grupa  piątek  7.15 – 8.00

Pedagog Terapeuta MP – Wioletta Piątkowska

Poniedziałek – 11.30 – 12.15 i 13.00 – 13.45

Środa – 10.15 – 11.00

11.15 – 12.00

12.15 – 13.00

Czwartek – 11.30 – 13.00

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 10-12-2018 r.
Szkoła Podstawowa

Sukcesy uczniów

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20