Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

Image0210 Image0209 Image0207 Image0206 Image0202 Image0201 Image0200 Image0199 Image0197 Image0196 Image0194 Image0192

“PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ”

Zespół Edukacyjny Nr 3 w Zielonej Górze wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji w Zielonej Górze zapraszają do udziału w kampanii społecznej „Podróże z książką”. Celem akcji jest propagowanie mody na czytanie książek wśród pasażerów w różnym przedziale wiekowym, podczas codziennej drogi do pracy czy szkoły. Kampania rozpoczęła się już we wrześniu br. i będzie cyklicznie powtarzana do czerwca 2019 r. Podarowane przez Państwa książki będą rozłożone na siedzeniach w autobusach w wyznaczonych liniach. Książki będą oznaczone specjalnym stemplem, dedykowanym kampanii. Pasażerowie będą mogli poczytać, wykorzystując wolny czas w trakcie przejazdu lub zabrać książkę do domu. Po przeczytaniu książki należy pozostawić w dowolnym autobusie MZK lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej. Prosimy osoby chcące wesprzeć kampanię i mające w domu przeczytane albo niepotrzebne książki, o przyniesienie i pozostawienie ich w autobusach, w punktach sprzedaży biletów lub w bibliotece szkolnej, w sali 107 i na półce przed świetlicą w Zespole Edukacyjnym nr 3, ul. os. Pomorskie 13.
Osoby koordynujące akcję:
Wioletta Wilińska, Jolanta Stachurska i Danuta Piwońska.

Certyfikaty





Zastępstwa

Zastępstwa mogą ulec zmianie, proszę aby uczniowie po przyjściu do szkoły
i przed wyjściem do domu – sprawdzili tablicę informacyjną

 

Wtorek 11 grudnia 2018 r.
Nieobecni specjaliści:  J. Obolewicz, L. Kurek

Wyjście klasy VI b od 8:00 do 11:30, opiekun M. Popek

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala  
1 8:00 – 8:45 4 a J. Obolewicz Klasa przychodzi na 8:55  
1 8:00 – 8:45 3 a A.Wierzchałek R. Żok 108  
1 8:00 – 8:45 4 d M. Popek A. Balawajder za 6 b (informatyka) 103  
1 8:00 – 8:45 4 c T.Kościucha Klasa przychodzi na 8:55  
2 8:55 – 9:40 4 c T.Kościucha I. Kania (język angielski) bibl  
2 8:55 – 9:40 3 a A.Wierzchałek E. Nawracała 108  
2 8:55 – 9:40 4 e J. Obolewicz B. Golec  (matematyka) 105  
2 8:55 – 9:40 5 b M. Popek M. Onufrowicz za 6 b (WF) s.gimn  
3 9:50 – 10:35 6 b M. Popek Klasa na wycieczce  
3 9:50 – 10:35 3 a A.Wierzchałek E. Nawracała 108  
4 10:45 – 11:30 5 a M. Popek P. Mierzyński za 6 b (język angielski) 4  
4 10:45 – 11:30 6 a E. Cebula B. Majewska – Durda (historia) 201  
4 10:45 – 11:30 3 a A.Wierzchałek R. Żok  
5 11:45 – 12:30 4 e E. Cebula B. Golec (matematyka) 207  
5 11:45 – 12:30 3 a A.Wierzchałek R. Żok 108  
5 11:45 – 12:30 5 a D. Zarzcyki A. Balawajder  (informatyka) 103  
5 11:45 – 12:30 4 b T.Kościucha K. Sadłowska (język angielski) 209  
6 12:45 – 13:30 4 e D. Zarzcyki Do domu  
6 12:45 – 13:30 8 a E. Cebula K. Lasik (plastyka) 204  
6 12:45 – 13:30 4 b T.Kościucha Do domu  
DYŻURY
Godzina Miejsce Nauczyciel dyżurujący
7:50 SZ P.Mierzyński
7:50 I G A.Siwińska
8:45 II B B. Golec
9:40 PP+B E. Narwacała
10:35 II B A.Balawajder
12:30 I PN D.Drewniak
Środa 12 grudnia 2018 r.
Nieobecni specjaliści:   J. Obolewicz, L. Kurek

Wyjście klas IV b i IV c od 8:00 do 11:30, opiekunowie: K. Sadłowska, I. Mikunda, I. Kania

Wyjście klasy 1 a  i 2 a od 8:30-12:30, opiekunowie D. Drewniak, E. Nawracała, A. Bardelas

Wyjście klasy 8 c od 11:30  do 14:30, opiekun M. Soczek

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala  
1 8:00 – 8:45 6 b J. Obolewicz Klasa przychodzi na 8:55  
2 8:55 – 9:40 8 a K.Sadłowska K. Szymanowska (chemia) 7  
3 9:50 – 10:35 7 a K. Kopaczyńska K. Loch (język polski) 203  
4 10:45 – 11:30 8 a K. Kopaczyńska U. Czerniak (sprawdzian z biologii) 9  
4 10:45 – 11:30 3 a A.Wierzchałek R. Żok 108  
4 10:45 – 11:30 4 d K.Sadłowska M. Popek za 4 c (matematyka) 209  
4 10:45 – 11:30 7 a B. Fabisiak U. Solarek 104  
5 11:45 – 12:30 7 a B. Fabisiak ks. P.Wadowski (religia) 104  
5 11:45 – 12:30 3 a A.Wierzchałek R. Żok 108  
5 11:45 – 12:30 5 a M. Soczek B. Golec za 8 c (matematyka) 105  
5 11:45 – 12:30 6 b J. Obolewicz I. Mikunda (przyroda) 9  
5 11:45 – 12:30 4  b T. Kościucha R. Krzyżyński (WF) s.gimn  
6 12:45 – 13:30 4 d T. Kościucha R. Krzyżyński (WF) s.gimn  
6 12:45 – 13:30 8 b B. Fabisiak ks. P.Wadowski (religia) 104  
6 12:45 – 13:30 3 a A.Wierzchałek D. Drewniak 108  
6 12:45 – 13:30 4 c J. Obolewicz Do domu  
7 13:40 – 14:25 3 a A.Wierzchałek W. Wilińska 108  
7 13:40 – 14:25 7 a T. Kościucha E. Cebula (WF cała klasa) s. gimn  

 

DYŻURY
Godzina Miejsce Nauczyciel dyżurujący
9:40 II S N. Myczkowska – Obst
10:35 II S P. Mierzyński
10:35 SZ B. Golec
10:35 GIMN R. Krzyżyński
11:30 II S P. Mierzyński
11:30 I PN A.Tchórzewska – Malarczyk
12:30 I PN A.Konieczna
13:30 PL+P ks. P.Wadowski
13:30 I G R.Domke

 

 

Czwartek  13 grudnia 2018 r.
Nieobecni specjaliści:  J. Obolewicz

Wyjście klasy 5 b od 8:00 do 12:30, opiekun D. Głowienka

Wyjście klasy 8 a od 8:00 do 11:30, opiekun M. Onufrowicz

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala  
1 8:00 – 8:45 8c/d M.Onufrowicz K. Sadłowska za 8 a (język angielski) 209  
1 8:00 – 8:45 3 a A.Wierzchałek N. Piskorz 108  
1 8:00 – 8:45 6 a J. Obolewicz A.Siwińska za 5 b  (język angielski) 210  
2 8:55 – 9:40 3 a R. Żok N. Piskorz 108  
3 9:50 – 10:35 2 a E. Nawracała N. Piskorz 111  
3 9:50 – 10:35 7 a B.Fabisiak R. Krzyżyński (WF) 104  
3 9:50 – 10:35 4 d J. Obolewicz D. Zarzycki (muzyka) 9  
3 9:50 – 10:35 3 a A.Wierzchałek D.Drewniak 108  
4 10:45 – 11:30 3 a A.Wierzchałek A. Tchórzewska – Malarczyk 108  
4 10:45 – 11:30 6 a D. Głowienka M. Popek za  5b  (matematyka) 204  
4 10:45 – 11:30 4 d T. Kościucha R. Krzyżyński (WF) s.gimn  
4 10:45 – 11:30 7 a B.Fabisiak R. Domke (historia) 104  
5 11:45 – 12:30 4 d T. Kościucha R. Domke (historia) 105  
5 11:45 – 12:30 3 a A.Wierzchałek R. Żok 108  
5 11:45 – 12:30 6 a D. Głowienka R.Krzyżyński za 5 b (WF) s.gimn  
5 11:45 – 12:30 2 a E. Nawracała A. Tchórzewska – Malarczyk 114  
6 12:45 – 13:30 2 a E. Nawracała A. Tchórzewska – Malarczyk 114  
6 12:45 – 13:30 8 b B.Fabisiak P. Mierzyński (język angielski) 104  
7 13:40 – 14:25 2 a E. Nawracała A. Tchórzewska – Malarczyk 114  
8 14:35 – 15:20 7 a T. Kościucha M. Onufrowicz  – cała klasa (WF) s.gimn  

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 10-12-2018 r.
Szkoła Podstawowa

Sukcesy uczniów

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20