Gimnazjum nr 8 _ Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

Image0019 Image0018 Image0017 Image0016 Image0015 Image0014 Image0013 Image0012 Image0011 Image0010 Image0009 Image0007

Certyfikaty





ZPWSEDiM

ZIELONOGÓRSKI PROGRAM WYRÓWNYWANIA SZANS EDUKACYJNYCH

DZIECI I MŁODZIEŻY

Program obejmuje zajęcia edukacyjne dla uczniów klas III i VI Szkoły Podstawowej oraz dla klas II – III Gimnazjum.

W klasach III będą odbywały się zajęcia edukacji wczesnoszkolnej
w zakresie kształcenia umiejętności matematycznych, ortograficznych.

W klasach VI zajęcia będą obejmowały zakrEs treści z matematyki, języka polskiego i historii.

W gimnazjum odbędą się zajęcia z: matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, chemii, fizyki, geografii, biologii, historii.

Zajęcia będą odbywał się od września do grudnia 2016 przez 13 tygodni.

 

PLAN ZAJĘĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ

 

“Edukacja wczesnoszkolna”

KLASA 3 A

Prowadząca: Adela Tchórzewska – Malarczyk

Termin:

KLASA 3 B

Prowadząca: Arleta Konieczna

Termin:

KLASA 3 C

Prowadząca: Elżbieta Goławska

Termin: środa, 11:40 – 12:25, s.10@

 

KLASY VI

“Zajęcia z języka polskiego”

Prowadząca: Urszula Solarek

Termin:

“Zajęcia z matematyki”

Prowadząca: Beata Fabisiak

Termin: piątek, 13:40 – 14:25, s.101

“Zajęcia z historii”

Prowadząca: Iwona Król

Termin:

 

PLAN ZAJĘĆ W GIMNAZJUM

KLASA 2 A G

Język polski

Prowadząca: Katarzyna Loch

Termin: piątek, 8:00 – 8:45, s.102

Historia

Prowadząca: Iwona Król

Termin: poniedziałek, 7:15 – 8:00, s. 104

Fizyka

Prowadząca: Krystyna Biegała – Szymanowska

Termin: poniedziałek, 14:35 – 15:20, s.10

Chemia

Prowadząca: Krystyna Biegała – Szymanowska

Termin: wtorek, 8:00 – 8:45, s.10

Geografia

Prowadząca: Karolina Kopaczyńska

Termin: wtorek, 14:35 – 15:20, s. 7

Biologia

Prowadząca: Karolina Kopaczyńska

Termin: czwartek, 8:00 – 8:45, s. 7

 

KLASA 3 A G

Język polski

Prowadząca: Dorota Głowienka

Termin: poniedziałek 7:15 – 8:00, s.2

czwartek, 8:00 – 8:45, s. 2

Historia

Prowadząca: Iwona Król

Termin: środa, 7:15 – 8:00, s. 104

Fizyka

Prowadząca: Krystyna Biegała – Szymanowska

Termin: piątek, 14:35 – 15:20, s.10

Chemia

Prowadząca: Krystyna Biegała – Szymanowska

Termin: wtorek, 7:15 – 8:00, s.10

Geografia

Prowadząca: Karolina Kopaczyńska

Termin: wtorek, 14:35 – 15:20, s. 7

Biologia

Prowadząca: Karolina Kopaczyńska

Termin: czwartek, 14:35 – 15:20, s. 7

Matematyka

Prowadząca: Beata Fabisiak

Termin: poniedziałek, 14:35 – 15:20, s. 101

środa, 14:35 – 15:20, s. 101

Język angielski

Prowadzący: Paweł Mierzyński

Termin: piątek, 15:20 – 16:40, s. 2

Plan lekcji

Plan lekcji ważny od 11-09-2017 r.
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Szkolne imprezy, uroczystości

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
     
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930