Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zamknij

  Kapitał ludzki     UE 

tekst

 

Biuletyn informacji publicznej

biuletyn informacji publicznej

Godziny pracy specjalistów

Godziny pracy nauczycieli specjalistów
obowiązuje od dnia 05.03.2020 r.


Pedagog - mgr Jolanta Kamińska – Obolewicz

pedagog klas 1 – 3, gabinet 115

Poniedziałek – 08:00 – 11:30
Wtorek – 12:30 – 15:30
Czwartek – 08:00 – 11:30

Pedagog – Urszula Solarek

pedagog klas 4 – 8, gabinet 101

Poniedziałek - 08:30 – 12:30
Wtorek - 11:20 – 15:20
Środa - 08:30 – 12:30
Czwartek - 11:20 – 15:20
Piątek - 10:25 – 14:25

Psycholog – Marta Wilusz

psycholog klas 1 – 3 oraz Miejskiego Przedszkola, gabinet 117

Poniedziałek - 11:30 – 12.30 MP, 12:30 – 15:30 SP, 15:30 - 16:00 MP
Wtorek - 08:00 – 10:00 SP, 10:00 - 11:00 MP
Środa - 11.30- 13.30 SP
Czwartek - 11:30 – 13:30 MP, 13:30 - 14:30 SP, 14:30 - 16:00 MP
Piątek – 08.00 – 10:00 SP, 10:00 – 11:00 MP

Psycholog – Agnieszka Szymaniak – Czajka

psycholog klas 5 – 6a, 6b, 7a,  gabinet 200

Poniedziałek – 12:30 – 15:30
Wtorek – 09:00 – 11:30
Środa – 12:30 – 15:30
Czwartek – 8:00 – 11:30
Piątek - 09:45 - 10:45

Psycholog – Karolina Szefler – Serylak

psycholog klas 4a, 6c, 7b, 8a, gabinet 1

Wtorek - 12:00 – 15:30
Środa - 08:00 – 10:30, 11:30 - 12:30

Socjoterapeuta – Gabriela Podgórna

gabinet 206

Poniedziałek – 10:45 – 14:45
Wtorek – 08:30 – 12:30
Środa – 10:45 – 14:45
Czwartek – 08:30 – 12:30
Piątek – 10:45 – 14:45

Pedagog – Terapeuta – Anna Kaniuk

gabinet 205

Poniedziałek – 12:45 – 15:20
Wtorek – 12:45 – 15:20
Środa – 08:55 – 15:20
Czwartek – 11:45– 15:20
Piątek – 08:00 - 10:35, 11:45 – 14:25

Surdopedagog – Renata Żok

gabinet 212

Poniedziałek – 13:30 – 14.30
Wtorek – 07:45 – 8:45, 13:30 – 15:30
Środa – 13:30 – 14:30
Czwartek - 13:30 – 14:30

Logopeda – Adela Stępień

logopeda Szkoły Podstawowej, gabinet 109

Poniedziałek – 8:00 – 14.30
Wtorek – 12:15 – 15:00
Środa – 12:15 – 14:30
Czwartek – 08:00 – 13:30
Piątek – 08:00 – 11:00

 


 

Psycholog/Pedagog – Małgorzata Kałagate

psycholog/pedagog Miejskiego Przedszkola, budynek MP 24

Poniedziałek - 08:00 – 12:30
Wtorek - 12:00 – 17:00
Środa - 8:00 – 12:30
Czwartek - 8:00 – 12:30
Piątek - 8:00 – 12:30

Logopeda – Wioletta Krasoń

neurologopeda Miejskiego Przedszkola, gabinet 210

Poniedziałek – 09:30 – 13:30 budynek MP
Wtorek – 07:45 – 13:45 budynek MP
Środa – 07:45 – 13:45 budynek SP
Czwartek – 09:30 – 12:30 budynek SP
Piątek – 09:30 – 10:30 budynek SP

Logopeda – Ewa Rybczyńska

logopeda Miejskiego Przedszkola

Poniedziałek: 08:30 – 13:00 budynek SP
Wtorek: 10:00 – 14:00 budynek SP
Środa: 08:30 – 12:30 budynek MP
Czwartek: 10:00 – 14:30 budynek MP
Piątek: 08:30 – 11:30 budynek SP

Pedagog – Terapeuta – Wioletta Piątkowska

pedagog – terapeuta Miejskiego Przedszkola

poniedziałek – 10:15 – 12:30
środa – 11:30 – 13:30
czwartek – 11:30 – 13:00

Pedagog – Terapeuta – Kamila Dyjak

pedagog – terapeuta Miejskiego Przedszkola

poniedziałek – 07:45 – 08:30, 09:30 – 12:45
środa – 11:15 – 12:00