Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zamknij

  Kapitał ludzki     UE 

tekst

 

Biuletyn informacji publicznej

biuletyn informacji publicznej

ZASTĘPSTWA

 

Zastępstwa mogą ulec zmianie -
proszę o sprawdzenie na tablicy ogłoszeń

 

 Środa, 11 marca 2020 r.

 

Lekcja

Godziny

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

1

8:00 – 8:45

6 b

D.Głowienka

Klasa przychodzi na 8:55

--

1

8:00 – 8:45

3 d

A.Tchórzewska-Malarczyk

E.Nawracała

114

1

8:00 – 8:45

1 c

E.Pawłowska

E.Goławska

111

2

8:55 – 9:40

1 c

E.Pawłowska

E.Goławska

s.gimn

2

8:55 – 9:40

3 d

A.Tchórzewska-Malarczyk

E.Nawracała

114

2

8:55 – 9:40

4 a

D.Głowienka

E.Fiałkowska

4

2

8:55 – 9:40

7 a

J.Kamińska - Obolewicz

E.Piechel (plastyka)

7

3

9:50 – 10:35

7 b

J.Kamińska - Obolewicz

E.Piechel (plastyka)

7

3

9:50 – 10:35

7 a

D.Głowienka

B. Fabisiak (matematyka)

105

3

9:50 – 10:35

3 d

A.Tchórzewska-Malarczyk

E.Nawracała

114

3

9:50 – 10:35

1 c

E.Pawłowska

E.Goławska

111

4

10:45 – 11:30

1 c

E.Pawłowska

A.Nowak

113

4

10:45 – 11:30

6 b

D.Głowienka

B. Fabisiak (matematyka)

105

4

10:45 – 11:30

3 d

A.Tchórzewska-Malarczyk

A.Wierzchałek

s.gimn

4

10:45 – 11:30

4 a

J.Kamińska - Obolewicz

I.Król (historia)

102

5

11:45 – 12:30

4 a

J.Kamińska - Obolewicz

U.Czerniak (matematyka)

6

5

11:45 – 12:30

6 b

D.Głowienka

B. Fabisiak (matematyka)

105

6

12:45 – 13:30

8 a

J.Kamińska - Obolewicz

Do domu

--

 

DYŻURY 11 marca 2020 r.

Godzina

Miejsce

Nauczyciel dyżurujący

7:50

PP+B

E.Nawracała

8:45

II S

U.Czerniak

9:40

PP+B

E.Fiałkowska

9:40

PL+B

T.Kościucha

10:35

SZ

R.Domke

10:35

PP+B

K.Kopaczyńska

11:30

PL+P

I.Król

12:30

PP+B

B. Fabisiak