Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zamknij

  Kapitał ludzki     UE 

tekst

 

Biuletyn informacji publicznej

biuletyn informacji publicznej

ZASTĘPSTWA

 

 

 

Czwartek, 21 października 2021 r.

Nieobecni specjaliści:  A.Wańczko

Wycieczka klasy 7 d, opiekun T.Kościucha

Wyjście klasy 8 a od 10:45 do 14:25, opiekun R.Krzyżyński

Wyjście klasy 8 b od 8:00 do 11:30, opiekun D.Głowienka

Wyjście klasy 5 b, 5 c  i 5 d do Centrum Przyrodniczego od 11:30 do 16:00  opiekunowie M.Pieniążek, A.Kucharczyk, M.Onufrowicz, A.Tomicka

Lekcja

Godziny

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

1

8:00 – 8:45

8 a

B.Golec

P.Bryś (chemia)

202

2

8:55 - 9:40

8 a

B.Golec

P.Bryś (chemia)

202

3

9:50 – 10:35

8 a

D.Głowienka

A.Leśniewicz za 7 d (j.polski)

202

4

10:45 – 11:30

5 a

B.Golec

J.Obolewicz za 7 d

105

4

10:45 – 11:30

7 a

M.Pieniążek

U.Czerniak za 5 b (matematyka)

6

4

10:45 – 11:30

2 c

A.Kucharczyk

M.Olejnik-Rutkowska za 5 c

110

4

10:45 – 11:30

7 b

M.Onufrowicz

M.Kozak za 5 d (j.polski)

201

5

11:45 – 12:30

4 a

A.Kucharczyk

R.Domke za 5 b (historia)

208

5

11:45 – 12:30

5 a

M.Onufrowicz

M.Olejnik-Rutkowska za 5 d (geografia)

105

5

11:45 – 12:30

7 b

T.Kościucha

M.Popek za 7 d  (matematyka)

201

6

12:45 – 13:30

8 b

R.Krzyżyński

J.Obolewicz za 8 a (fizyka)

4

6

12:45 – 13:30

4 b

T.Kościucha

M.Popek za 7 d  (matematyka)

204

6

12:45 – 13:30

7 c

M.Pieniążek

J.Łapucha za 5  c (historia)

207

7

13:40 – 14:25

8 b

chemia

A.Grzesik (j.angielski)

4

8

14:35 – 15:20

 

 

 

 

 

 

 

DYŻURY 21.10

Godzina

Miejsce

Nauczyciel dyżurujący

7:50

II B

M.Pieniążek

7:50

PL+P

A.Nowicka

8:45

II B

P.Bryś

8:45

SZ

E.Cebula

11:30

II S

R.Żok

12:30

II B

R.Domke

12:30

II SP

U.Czerniak

 

piątek, 22 października 2021 r.

Nieobecni specjaliści: A.Wańczko

Wycieczka klasy 7 d, opiekun T.Kościucha

Lekcja

Godziny

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

1

8:00 – 8:45

8 b

B.Golec

Klasa przychodzi na 8:55

--

1

8:00 – 8:45

8 c

T.Kościucha

R.Domke za 7 d (historia)

211

2

8:55 - 9:40

 

 

 

 

2

8:55 - 9:40

5 a

B.Golec

E.Cebula (WF)

s.gim

3

9:50 – 10:35

5 c

B.Golec

A.Leśniewicz za 7 d (j.polski)

209

4

10:45 – 11:30

8 a

B.Golec

E.Koprowicz za 7 d (j.niemiecki)

202

5

11:45 – 12:30

4 a

T.Kościucha

P.Mierzyński za 7 d (j.angielski)

208

6

12:45 – 13:30

4 a

T.Kościucha

Klasa kończy o 12:30

--

6

12:45 – 13:30

 

 

 

 

7

13:40 – 14:25

8 b

chemia

P.Bryś (chemia)

4

 8

13:40 – 14:25

 

 

 

 

 

DYŻURY 22.10

Godzina

Miejsce

Nauczyciel dyżurujący

8:45

I G

I.Król

11:30

II S

R.Żok