Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających.
Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zamknij

  Kapitał ludzki     UE 

tekst

 

Biuletyn informacji publicznej

biuletyn informacji publicznej

ZASTĘPSTWA

 

 

Wtorek, 26 października 2021 r.

Nieobecni specjaliści: A.Wańczko

Lekcja

Godziny

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

1

8:00 – 8:45

7 a

U.Czerniak

Klasa przychodzi na 9:50

--

1

8:00 – 8:45

7 d

T.Kościucha

Klasa przychodzi na 8:55

--

1

8:00 – 8:45

8 b

B.Fabisiak

B.Golec (matematyka)

4

2

8:55 - 9:40

8 b

B.Fabisiak

B.Golec (matematyka)

4

2

8:55 - 9:40

5 b

U.Czerniak

Klasa przychodzi na 9:50

--

2

8:55 - 9:40

7 a

T.Kościucha

Klasa przychodzi na 9:50

--

3

9:50 – 10:35

5 a

M.Kozak

E.Fiałkowska (j.polski)

105

3

9:50 – 10:35

8 a

B.Fabisiak

B.Golec (matematyka)

202

3

9:50 – 10:35

7 c

U.Czerniak

A.Grzesik (j.angielski)

207

4

10:45 – 11:30

8 a

B.Fabisiak

B.Golec (matematyka)

202

4

10:45 – 11:30

4 b

K.Sadłowska

K.Serylak (warsztaty)

204

4

10:45 – 11:30

5 a

M.Kozak

R.Krzyżyński (WF)

s.gim

5

11:45 – 12:30

5 d

M.Kozak

P.Kramska (biologia)

104

5

11:45 – 12:30

2 d

K.Sadłowska

A.Tchórzewska-Malarczyk

108

5

11:45 – 12:30

3 b

M.Kozłowska

A.Wierzchałek

110

6

12:45 – 13:30

3 b

M.Kozłowska

A.Tchórzewska-Malarczyk

s.gim

6

12:45 – 13:30

1 b

K.Sadłowska

W.Wilińska

107

6

12:45 – 13:30

7 b

T.Kościucha

A.Lesniewicz (j.polski)

201

6

12:45 – 13:30

5 a

M.Kozak

Klasa kończy o 12:30

--

7

13:40 – 14:25

5 d

M.Kozak

Klasa kończy o 13:30

--

7

13:40 – 14:25

7 d

T.Kościucha

M.Onufrowicz (WF)

s.gim

7

13:40 – 14:25

3 b

M.Kozłowska

A.Tchórzewska-Malarczyk

110

8

14:35 – 15:20

3 b

M.Kozłowska

A.Tchórzewska-Malarczyk

110

 

 

 

 DYŻURY 26.10

Godzina

Miejsce

Nauczyciel dyżurujący

7:50

PL+P

K.Kopaczyńska

7:50

SZ

B.Golec

8:45

SZ

A.Nowicka

9:40

II SP

P.Woźniak-Chojnacka

9:40

PL+P

B.Golec

12:30

II B

M.Pieniążek

12:30

IG

A.Melech

 

 

Środa, 27 października 2021 r.

Nieobecni specjaliści: A.Wańczko

Lekcja

Godziny

Klasa

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

1

8:00 – 8:45

5 b

U.Czerniak

Klasa przychodzi na 8:55

--

1

8:00 – 8:45

7 a

T.Kościucha

Klasa przychodzi na 8:55

--

 2

8:55 - 9:40

7 d

T.Kościucha

D.Konopacka (GW)

9

2

8:55 - 9:40

7 e

U.Czerniak

C.Bednarczyk (plastyka)

7

3

9:50 – 10:35

7 e

U.Czerniak

C.Bednarczyk (plastyka)

7

4

10:45 – 11:30

 

 

 

 

5

11:45 – 12:30

3 b

M.Kozłowska

E.Pawłowska

110

5

11:45 – 12:30

7 c

U.Czerniak

B.Fabisiak (matematyka)

207

5

11:45 – 12:30

7 d

T.Kościucha

A.Leśniewicz (j.polski)

9

6

12:45 – 13:30

4 a

T.Kościucha

Klasa kończy o 12:30

--

6

12:45 – 13:30

7 b

U.Czerniak

K.Sadłowska (j.angielski)

201

7

13:40 – 14:25

3 b

M.Kozłowska

E.Pawłowska

110

8

14:35 – 15:20

3 b

M.Kozłowska

E.Pawłowska

110

 

DYŻURY 27.10

Godzina

Miejsce

Nauczyciel dyżurujący

8:45

SZ

C.Bednarczyk

8:45

PL+P

K.Kopaczyńska

10:35

SZ

M.Kozak

12:30

PL+P

J.Łapucha

12:30

II S

R.Żok

13:30

II S

E.Koprowicz