Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia 19/20_p

Styczniowy koncert LBK

„Magia świąt” w wykonaniu pracowników MP24

Pracownicy naszego przedszkola zrobili niespodziankę wszystkim dzieciom, koleżankom
i kolegom z pracy oraz seniorom z sąsiedniego domu ‚Senior- Wigor”. Nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń, ciepłych słów, życzeń a także wzajemnych upominków.

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MAM PRAWO DO…”

Z ogromną dumą i radością pragniemy ogłosić, iż  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod Honorowym Patronatem: Rzecznika Praw Dziecka, UNICEF oraz Burmistrza Dzielnicy Warszawa Bielany, I miejsce zdobyła nasza wychowanka- Hania Mikłuszka z grupy „Zajączków”,
a wyróznienie przyznano Kindze Szondzie z grupy „Sówek”. Serdecznie gratulujemy laureatkom, ich wychowawczyniom oraz rodzicom!

Z niecierpliwością oczekujemy kuriera, który dostarczyć ma nagrody dla naszych laureatek a dodatkowym wyróżnieniem będzie fakt, iż prace naszych dziewczyn trafią do Rzecznika Praw Dziecka.

 

JASEŁKA W WYKONANIU DZIECI Z GRUPY „MRÓWEK”

Uroczysta Wigilia poprzedzona została jasełkami w wykonaniu dzieci z grupy Mrówek. Taniec aniołków wzruszył do łez i wprowadził cudowną atmosferę, w której wszyscy zasiedliśmy do świątecznie przyozdobionych stołów.

TEATR 4 KĄTY

Ratunkuuuuuuuuu, ukradli Mikołaja!!!

SZLACHETNA PACZKA

Drodzy Rodzice!
Po raz pierwszy nasza placówka przyłączyła się do akcji „Szlachetnej Paczki”. Wspólnie pomogliśmy rodzinom, które jako ZE3 objęliśmy pomocą i zaspokoiliśmy ich najważniejsze potrzeby. Dziękujemy Wam za wrażliwość, ofiarność, hojność, zaangażowanie, pomoc i otwartość. 7. i 8. grudnia, wolontariusze Szlachetnej Paczki, dostarczyli rodzinom zebraną z myślą o nich pomoc.
 
Papież Franciszek powiedział:
„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”.
Nam się udało! Brawo My!

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WYSTĘP RODZICÓW PANTEREK

„A Mikołaj pędził, a Mikołaj gnał…” Nasze przedszkolaki, dzięki rodzicom Panterek, dowiedziały się, jakich zachowań wystrzegać się, by nie rozgniewać Mikołaja i co jest ważniejsze od tableta, komputera i wszelkich dóbr materialnych… <3

SPOTKANIE Z MAGIKIEM

Andrzejkowe zabawy w grupach uwieńczył występ magika, który wprowadził wszystkie przedszkolaki w świat znikających i pojawiających się przedmiotów, zmieniających kolor, właściciela itp.

SPOTKANIE Z PANIĄ WETERYNARZ

27.11.2019r. nasze przedszkolaki z budynku przedszkola spotkały się z Panią Weterynarz, która pokazała nam, jak przygotowuje się w schronisku klatki dla nowych zwierzaczków, wprowadziła nas również w tajniki swojego zawodu i zademonstrowała, w jaki sposób bada zwierzaki i w razie potrzeby operuje. Na koniec podziękowała za dary, przekazane dla schroniska- jak zwykle nasze przedszkolaki i ich rodzice nie zawiedli! 

ŚWIĘTO JABŁKA

HEJ CHŁOPCY I DZIEWCZYNKI, JAKIE MACIE DZISIAJ MINKI?

UŚMIECHNIĘTE MAMY MINKI, BO DZIŚ ZJEMY WITAMINKI!

I tak oto nasze przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych bawiły się zdrowo i sportowo, a na dokładkę podzieliły się ogromną wiedzą na temat jabłek w quizie. 

Grupy szkolne natomiast bawiły się rozgrywając pyszną jabłuszkową grę.


WIZYTA PANÓW LEŚNICZYCH
Panowie opowiedzieli nam wiele ciekawych informacji, dotyczących lasu i życia zwierząt leśnych. Sprawdzili również wiedzę naszych przedszkolaków z tego zakresu i chyba nieźle nam poszło. Ufff… 🙂 Nauka (nie) idzie w… las 🙂

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Wszyscy pracownicy ZE 3 świętowali sukcesy wychowawczo- edukacyjne na uroczystej kolacji, a dzieci odśpiewały gromkie „Sto lat!” oraz wykonały piękne laurki prosto z serca, dziękując wszystkim pracownikom, dyrekcji oraz wychowawcom za wspólną pracę, troskę i opiekę każdego dnia pobytu w przedszkolu.

 

POWITANIE JESIENI

Oddział przedszkolny

Oddział szkolny

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 02-09-2019 r.

Szkoła Podstawowa

Dziennik elektroniczny

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20