Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Wydarzenia w ZE3

20181203_093711 20181203_092853 20181203_092503 20181109_090403 20181108_094800 20181108_091640 20181108_091353 20181108_091123 20181108_091120 20181106_100503 Image0011 Image0010

“PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ”

Zespół Edukacyjny Nr 3 w Zielonej Górze wraz z Miejskim Zakładem Komunikacji w Zielonej Górze zapraszają do udziału w kampanii społecznej „Podróże z książką”. Celem akcji jest propagowanie mody na czytanie książek wśród pasażerów w różnym przedziale wiekowym, podczas codziennej drogi do pracy czy szkoły. Kampania rozpoczęła się już we wrześniu br. i będzie cyklicznie powtarzana do czerwca 2019 r. Podarowane przez Państwa książki będą rozłożone na siedzeniach w autobusach w wyznaczonych liniach. Książki będą oznaczone specjalnym stemplem, dedykowanym kampanii. Pasażerowie będą mogli poczytać, wykorzystując wolny czas w trakcie przejazdu lub zabrać książkę do domu. Po przeczytaniu książki należy pozostawić w dowolnym autobusie MZK lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej. Prosimy osoby chcące wesprzeć kampanię i mające w domu przeczytane albo niepotrzebne książki, o przyniesienie i pozostawienie ich w autobusach, w punktach sprzedaży biletów lub w bibliotece szkolnej, w sali 107 i na półce przed świetlicą w Zespole Edukacyjnym nr 3, ul. os. Pomorskie 13.
Osoby koordynujące akcję:
Wioletta Wilińska, Jolanta Stachurska i Danuta Piwońska.

Certyfikaty





Zastępstwa

Zastępstwa mogą ulec zmianie, proszę aby uczniowie po przyjściu do szkoły
i przed wyjściem do domu – sprawdzili tablicę informacyjną

 

Środa 20 marca 2019 r.
Wyjście klasy 7 a od 8:55 do 12:30, opiekun K. Loch

Wyjście klas  I- III od 9:20 do 12:00, opiekunowie : D. Drewniak, W. Wilińska, D. Krawczak – Dzieńdziura, E. Nawracała, N. Piskorz, A. Konieczna, E. Goławska,
E. Fiałkowska,  A. Wierzchałek, R. Żok

Wyjście klasy 6 b od 10:25 do 15:00, opiekun M. Popek

Klasa 2 d kończy lekcje o 13:30

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala  
1 8:00 – 8:45 8 d B. Golec D. Konopacka (matematyka) 105  
2    8:55 – 9:40 8 d B. Golec M. Druszcz (matematyka) 105  
2    8:55 – 9:40 4 c I.Kania K. Szymanowska (przyroda) 201  
3 9:50 – 10:35 5 b I.Kania J. Łapucha (religia) 201  
3 9:50 – 10:35 6 b K. Loch K. Kopaczyńska za 7 a (przyroda) 9  
3 9:50 – 10:35 8 a B. Golec M. Popek (matematyka) 208  
 4 10:45 – 11:30 4 c M. Popek P. Mierzyński za 6 b (język angielski) 210  
 4 10:45 – 11:30 8 d K. Loch B. Fabisiak za 7 a (matematyka) 104  
 4 10:45 – 11:30 6 a I.Kania E. Cebula s.gimn  
 4 10:45 – 11:30 8 c B. Golec R. Domke (historia) 105  
5 11:45 – 12:30 8 d K. Loch B. Fabisiak za 7 a (matematyka) 104  
5 11:45 – 12:30 8 c B. Golec M. Druszcz (matematyka) 105  
 5 11:45 – 12:30 5 b M. Popek J. Obolewicz za 6 b 9  
6 12:45 – 13:30 2 d A.Tchórzewska -Malarczyk E.Nawracała 114  
7 13:40 -14:25 5 b M. Popek B.Majewska-Durda za 6 b (historia) 105  
9 15:25 – 16:10 8 b M. Popek Do domu  

 

DYŻURY
Godzina Miejsce Nauczyciel dyżurujący
7:50 I G U. Czerniak
8:45 I G U. Solarek
9:40 PP+B B. Majewska-Durda
9:40 GIMN R. Krzyżyński
10:35 SZ K.Kopaczyńska
10:35 II B M. Soczek
11:30 PP+B P. Mierzyński
11:30 SZ E. Cebula
11:30 II SP K. Lasik
12:30 PP+B T. Kościucha
12:30 PL+P K. Sadłowska
12:30 I SP E. Nawracała

 

 

Czwartek  21 marca 2019 r.
Klasa 7 a od 8:00 do 11:20 pod opieką K. Loch w s. 203

Wyjście klasy 7 a od 11:20 do 16:00, opiekunowie K. Loch, R. Krzyżyński

Wyjście klasy 2 a od 8:55 do 12:00, opiekunowie E. Nawracała, N. Piskorz

Kangur klasy I – III, godz.8:00 s. 111, opiekunowie E. Nawracała, N. Piskorz

Kangur klasy IV – VIII godz. 8:55 do 10:35 w salach 6 i 208, opiekunowie U. Czerniak, M. Popek

Wyjście klasy 5 b od 10:45 do 13:40, opiekun D. Głowienka

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala  
1 8:00 – 8:45 2 d A.Tchórzewska – Malarczyk D. Drewniak 114  
1 8:00 – 8:45 5 b J. Łapucha – zmiana sali zmiana sali 105  
1 8:00 – 8:45 8 c B. Golec P. Mierzyński za 7 a (język angielski) 210  
 2    8:55 – 9:40 5 c B. Golec R. Domke za 7 a (historia) 102  
2    8:55 – 9:40 4 e K. Sadłowska P. Mierzyński (język angielski) 209  
2    8:55 – 9:40 6 a I.Kania B. Fabisiak (matematyka) 104  
2    8:55 – 9:40 2 d A.Tchórzewska – Malarczyk D. Drewniak 114  
2    8:55 – 9:40 5 a M. Popek E. Cebula (WF) s. gimn  
2    8:55 – 9:40 5 b J. Łapucha – zmiana sali zmiana sali 105  
2    8:55 – 9:40 4 d U. Czerniak A.Balawajder (informatyka) 103  
3 9:50 – 10:35 4 c I.Kania M. Lesicka 210  
3 9:50 – 10:35 8 d B. Golec M. Druszcz (matematyka) 105  
3 9:50 – 10:35 2 d A.Tchórzewska – Malarczyk D. Drewniak 114  
3 9:50 – 10:35 4 a U. Solarek – zmiana sali zmiana sali 209  
3 9:50 – 10:35 4 b K. Sadłowska N. Myczkowska-Obst (język polski) Bib  
3 9:50 – 10:35 5 a M. Popek R. Krzyżyński (WF) s.gimn  
3 9:50 – 10:35 6 a U. Czerniak K. Lasik (plastyka) 207  
 4 10:45 – 11:30 4 d K.Sadłowska B.Fabisiak za 7 a (matematyka) 104  
 4 10:45 – 11:30 6 a D.Głowienka  M. Popek za 5 b (matematyka) 208  
5 11:45 – 12:30 6 a D.Głowienka R.Krzyżyński za 5 b (WF) s.gimn  
5 11:45 – 12:30 5 b R. Krzyżyński R.Domke (historia) 102  
5 11:45 – 12:30 2 d K.Sadłowska E. Fiałkowska 209  
6 12:45 – 13:30 4 a K.Sadłowska Lekcja zgodnie z planem 209  
6 12:45 – 13:30 5 a R. Krzyżyński Do domu  

 

 

DYŻURY
Godzina Miejsce Nauczyciel dyżurujący
7:50 I SP D. Drewniak
8:45 I SP D. Drewniak
8:45 PL+P A.Balawajder
8:45 II S P.Mierzyński
9:40 I G M.Druszcz
10:35 SZ W.Osiński
10:35 PP+B R.Domke
11:30 II S K. Kopaczyńska
13:30 I G ks.P.Wadowski

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 28-01-2019 r.
Szkoła Podstawowa

Sukcesy uczniów

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20