Zajęcia sportowe Zajączków z klasą partnerską 1B- Przedszkole Promujące Zdrowie


Rybki oraz klasa partnerska 1A razem wzięły udział w zajęciach sportowych- Przedszkole Promujące Zdrowie


Realizacja Akcji Zdrowo i Sportowo w Jeżykach


W ramach Przedszkola Promującego Zdrowie Żabki na sportowo


Zabawy ruchowe i gimnastyczne w grupie „Żyrafki” W ramach Przedszkola Promującego Zdrowie


W ramach Przedszkola Promującego Zdrowie Zajączki Dzień Dyni świętowały na zdrowo i sportowo- Zawody sportowe z dynią!


W ramach Przedszkola Promującego Zdrowie grupa Mrówki piątkowy poranek rozpoczęła na sportowo wykonując ćwiczenia i poznając sprzęty w siłowni. Mrówki już wiedzą, że zdrowo oznacza sportowo!!!


Akcja „Zdrowo i sportowo” w Jeżykach


MP24 to Przedszkole Promujące Zdrowie dlatego już w najmłodszych grupach propaguje ruch poprzez zabawę , który jest najważniejszy w rozwoju małego dziecka


ROK SZKOLNY 2021/2022

Rozkręcamy wakacje na rowerze

W piątek 24 czerwca o godzinie 18.00 z Placu Bohaterów Westerplatte wyruszył ulicami Zielonej Góry Rajd Rowerowy. Wzięły w nim udział dzieci z naszego przedszkola z grupy Tygrysy Franciszek Pyra, Leon Padewski i Bartłomiej Jaworski wraz z rodzicami i z rodzeństwem. Udział brał także dzieci z rodzicami, nauczycielami i pracownikami oświaty z innych placówek, a także wszyscy zainteresowani aktywną formą wypoczynku.
Meta Rajdu dla najmłodszych dzieci znajdowała się przy Filharmonii. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast pracownicy Domu Harcerza przygotowali dla najmłodszych stanowiska plastyczne.
Starsze dzieci wraz z rodzicami i pozostałymi uczestnikami Rajdu, wyruszyli dalej, tzn. do Ogrodu Botanicznego, gdzie również na nich czekały pamiątkowe dyplomy. Dzieci wraz z rodzicami mogli pospacerować po ogrodzie, odpocząć, napić się wody i bezpiecznie wrócić do domu.
Cały przejazd zabezpieczała zielonogórska policja. Wszyscy uczestnicy mogli pobrać darmową aplikację i wesprzeć nasze miasto w rywalizacji AKTYWNYCH MIAST. To już ostatnie dni na kręcenie kilometrów dla wybranych miast oraz poprawianie indywidualnych i grupowych wyników w rankingu.
Organizatorem rajdu było Stowarzyszenie Oczywiście. Zielona Góra, Rowerem do przodu oraz Urząd Miasta Zielona Góra.
Do zobaczenia na następnym Rajdzie Rowerowym.
Oto fotorelacja z przebiegu rajdu.

Szpital dla pluszaków czyli kurs pierwszej pomocy dla najmłodszych,
który przeprowadziła nam w tym roku Pani Magdalena Gularek, mama Frania. Bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowane warsztaty
!


ROZKRĘCAMY WAKACJE!


MAJOWY FESTYN RODZINNY

Na Majowym Festynie Rodzinnym bawili się świetnie wszyscy: dzieci, rodzice i pracownicy ZE nr 3. To był wspaniale, aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Do zobaczenia za rok!


SPOTKANIE Z AKROBATKĄ

W ramach programu Przedszkole Promujące Zdrowie dzieci z najstarszych przedszkolnych grup spotkały się z zawodniczką klubu sportowego UKS AS Zielona Góra. Dzieci obejrzały krótki pokaz oraz spróbowały swoich sił w treningu akrobatycznym.


Plener malarski  z okazji Dnia Dziecka nt. „Zdrowa żywność”


AKCJA ZDROWO I SPORTOWO

Zdrowo i Sportowo to akcja, w której po za kolejny wzięło udział nasze przedszkole i otrzymało właśnie certyfikat!!! Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci i pokazanie im jak fajne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchowa. Ile przynosi to radości, jak wpływa na sprawność, samopoczucie, buduje relacje z innymi członkami grupy.


1 MIEJSCE DLA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 24

Z dumą ogłaszamy, iż nasze przedszkole zajęło miejsce w XX Międzyprzedszkolnym Turnieju Sportowym z okazji 800-lecia Zielonej Góry!!! Wielkie brawa dla naszych aktywnych przedszkolaków!!!


Sportowy i aktywny Dzień Dziecka


RODZICE AKTYWNIE NA WARSZTATACH

 


W zdrowym ciele zdrowy maluch!


Zajęcia ruchowe


PRZEGLĄD TANECZNY „SŁONECZNE RYTMY” ORGANIZOWANY PRZEZ MP NR 24


Dużo się ruszamy 🙂


Aktywność fizyczna i zabawa


Dbamy o zęby i higienę z PCK

 


Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

 


Obchody Dnia Wcześniaka w Urzędzie Marszałkowskim we współpracy z oddziałem neonatologicznym szpitala akademickiego

 


Turniej ekologiczny

 


Akcja „Sprintem do maratonu”

 


Powitanie Jesieni na sportowo!