LOKOMOTYWA – inscenizacja wiersza Juliana Tuwima 🚂

Stoi na stacji lokomotywa…., a w niej nauczyciele ZE nr 3!
To dla Was Kochane Dzieci!
Życzymy Wam wakacji pełnych słońca i niezapomnianych wspomnień. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy, a każda chwila przynosi Wam radość i nowe doświadczenia.
Do zobaczenia we wrześniu!

Categories: Ogłoszenia