Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Szanowni Państwo,

ze względu na prognozowane wysokie temperatury apel z okazji zakończenia roku szkolnego zostaje odwołany.

Uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych, gdzie odbędzie się podsumowanie roku szkolnego oraz wręczenie świadectw.

Dziękujemy za zrozumienie.

26 czerwca 2026 r.

Godz. 8:00 – zakończenie roku szkolnego klas I – III

Godz. 9:00 – zakończenie roku szkolnego klas IV – VII

KLASY I – III

Klasa 1 a – mgr Małgorzata Kasprzak, sala 112

Klasa 1 b – mgr Alicja Augustyniak, mgr Aleksandra Kocińska sala 206

Klasa 1 c – mgr Magda Izowit – sala 212

Klasa 2 a – mgr Marta Muszyńska – sala 111

Klasa 2 b – mgr Wioletta Wilińska – sala 107

Klasa 2 c – mgr Ewelina Pawłowska– sala 9

Klasa 2 d – mgr Natalia Piskorz, mgr Karolina Kajda – sala 114

Klasa 3 a – mgr Adela Tchórzewska – Malarczyk – sala 108

Klasa 3 b – mgr Kamila Grelowska – sala 106

Klasa 3 c – mgr Arleta Konieczna, mgr Anna Tajsner – sala 110

Klasy IV – VIII

Klasa 4 a – mgr Norbert Bowtrukiewicz – sala 7

Klasa 4 b – lic. Jakub Kosiak – sala 212

Klasa 4 c – mgr Iwona Król – sala 102

Klasa 4d – mgr Anna Serafinowicz, Volha Biatsenia – sala 105

Klasa 5 a – mgr Krzysztof Czerkies, mgr Iwona Kostek – sala 202

Klasa 5 b – mgr Tomasz Kościucha – sala 201

Klasa 6 a – mgr Ewa Cebula – sala 207

Klasa 6 b – mgr Hubert Muszyński – sala 203

Klasa 6 c – mgr Paweł Mierzyński – sala 211

Klasa 6 d – mgr Izabela Staszczak – sala 6

Klasa 7 a – mgr Jarosław Łapucha – sala 209

Klasa 7 b – mgr Robert Krzyżyński – sala 104

Klasa 7 c – mgr Malwina Popek, mgr Anna Nowak – sala 204

Categories: Ogłoszenia