ZE3 laureatem w konkursie Orły Edukacji

Zespół Edukacyjny nr 3 laureatem nagrody ORŁY EDUKACJI 2023

Wyjątkowo miło nam poinformować, iż Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej Górze został wyróżniony prestiżowym tytułem Orły Edukacji 2023. To jedyna ogólnopolska nagroda przyznawana placówkom edukacyjnym na podstawie ocen wystawianych w najpopularniejszych serwisach internetowych. Uzyskaliśmy ocenę 8,3 punktów na 10 możliwych.
Orły Edukacji to nagroda utworzona po to, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze – liderów branży, którzy stawiają na jakość. Nagroda ta potwierdza nasz wkład i zaangażowanie w edukację młodego pokolenia. Cieszymy się, że jesteśmy zaliczani do grona liderów branży edukacyjnej w Zielonej Górze.
Konkurs organizuje cyklicznie (w edycjach rocznych) przedsiębiorstwo Beautiful Company Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Celem jest dotarcie do jak największego grona przedsiębiorców i wyłonienie tych spełniających najwyższe standardy. Udział biorą wszystkie firmy edukacyjne obecne w sieci.
Podziękowania należą się naszym uczniom, absolwentom i rodzicom, gdyż to ich pozytywne opinie o naszej szkole zadecydowały o otrzymaniu tytułu laureata tego plebiscytu. Najważniejszym jest fakt, że opinie te nie były niczym wymuszone. Nagroda ta jest najlepszym podziękowaniem dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud edukacji oraz wychowania.