Majowy Festyn Rodzinny

Majowy Festyn Rodzinny

27 maja. Od rana pada … mocno… coraz mocniej… Ale w naszej szkole nikt się nie zraża – wszyscy szykują się do festynu. Nauczyciele dmuchają balony, rodzice przynoszą własne wypieki, panowie woźni szykują stoliki. Nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że festyn mógłby się nie odbyć. Przecież tak na niego czekaliśmy, przez dwa długie lata pandemii. Musi się udać!!!

I udało się! Po południu przestało padać. Zaświeciło słońce. Majowy Festyn Rodzinny rozpoczął się o godzinie 16.00 i przyniósł moc atrakcji dla dzieci i ich rodziców – m.in. pokazy taneczne, wizytę strażaków i żużlowców, kiermasz książek, szkolną kawiarenkę, pokaz kickboxingu oraz mnóstwo zagadek i zabaw.  Festyn potrwał do godziny 19.00. Pogoda dopisała, na twarzach i dzieci i rodziców zagościł uśmiech. I oto właśnie chodzi w RODZINNYCH FESTYNACH!!!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 21 oraz Miejskiego Przedszkola nr 24 „Wesoła Żyrafa” wraz z Dyrektorem Zespołu Edukacyjnego nr 3, składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji Rodzinnego Festynu Majowego. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze oraz wielu atrakcjom, uśmiech zagościł na twarzach wszystkich dzieci.

W trakcie festynu zebrano 6193,70 zł. Cała kwota przeznaczona zostanie na zakup sprzętu sportowego dla uczniów szkoły oraz przedszkolaków.

Więcej zdjęć i informacji na temat festynu znajduje się w Aktualnościach SP21