ZASTĘPSTWA

piątek, 27 stycznia 2023 r.
Nieobecni specjaliści: R.Żok, K.Szefler – Serylak obecna od 10:30

10:45 – 11:30  – wyjście klasy 6 a na Jasełka, opiekunowie K.Kajda, M.Kozak

Apel podsumowujący I półrocze (średnia sala gimnastyczna):

8:55 – klasy IV – VI

9:50 – klasy VII – VIII

11:45 – klasy I – III

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala
1 8:00 – 8:45 6 a P.Woźniak – Chojnacka Klasa przychodzi na 8:55
1 8:00 – 8:45 6 b R. Domke Klasa przychodzi na 8:55
2 8:55 – 9:40 4 b K.Sadłowska L.Wójkiewicz 9
2 8:55 – 9:40 5 b P.Woźniak – Chojnacka N.Piskorz 208
3 9:50 – 10:35 5 b K.Sadłowska A.Raczykowska (informatyka) 103
3 9:50 – 10:35 5 a P.Woźniak – Chojnacka D.Krawczak – Dzieńdziura 208
3 9:50 – 10:35 4 c P.Mierzyński A.Nowak 211
3 9:50 – 10:35 4 b R. Domke A.Augustyniak 102
4 10:45 – 11:30 8 d R. Domke A.Wańczko 102
4 10:45 – 11:30 5 c M.Nienadowski A.Tomicka (j.polski) 201
4 10:45 – 11:30 7 a D.Krawczak – Dzieńdziura M.Onufrowicz (WF) s.gim.
4 10:45 – 11:30 2 a K.Sadłowska D.Krawczak – Dzieńdziura 107
4 10:45 – 11:30 5 a P.Woźniak – Chojnacka M.Kasprzak 208
4 10:45 – 11:30 6 d M.Kozak P.Kramska (biologia) za 6 a 7
4 10:45 – 11:30 8 c E.Koprowicz M.Grinig 104
5 11:45 – 12:30 6 c P.Woźniak – Chojnacka K.Szefler – Serylak (warsztaty) 208
5 11:45 – 12:30 1 d K.Sadłowska A.Augustyniak 112
5 11:45 – 12:30 8 b M.Lesicka P.Mierzyński (j.angielski) 211
5 11:45 – 12:30 4 c J.Łapucha Klasa kończy o 11:30
5 11:45 – 12:30 8 c R. Domke A.Grzesik (j.angielski) 102
5 11:45 – 12:30 8 e E.Koprowicz K.Kopaczyńska 213
6 12:45 – 13:30 8 a E.Koprowicz P.Mierzyński (j.angielski) 211
6 12:45 – 13:30 6 a R. Domke Klasa kończy o 12:30
6 12:45 – 13:30 4 a J.Łapucha Klasa kończy o 12:30
6 12:45 – 13:30 5 c P.Woźniak – Chojnacka Klasa kończy o 12:30
7 13:40 – 14:25 5 c P.Woźniak – Chojnacka Klasa kończy o 12:30
7 13:40 – 14:25 7 a J.Łapucha Klasa kończy o 13:30
8 14:35 – 15:20 8 b J.Łapucha Klasa kończy o 14:25

 

 

DYŻURY 27.01
Godzina  Miejsce  Nauczyciel dyżurujący
7:50 A I A.Tomicka
8:45 A 0 + B 0 L.Wójkiewicz
9:40 A 0 + B 0 L.Wójkiewicz
9:40 D II E.Fiałkowska
11:30 D II A.Tchórzewska-Malarczyk
11:30 A I M.Pieniążek
12:30 B II P.Mierzyński
12:30 A II A.Raczykowska
13:30 A 0 + B 0 T.Kościucha
13:30 SZ E.Goławska