Godziny dostępności nauczycieli SP21

Nazwisko i imię Dzień Godzina Sala
Augustyn Lesław Środa 15:20-16:20 sala 201
Augustyniak Alicja Poniedziałek 10.30-11.30 sala 112
Bednarczyk Cezary  Środa 14.35-15.35
Cebula Ewa Wtorek 6.50-7.50
Czerniak Urszula Poniedziałek 15:20-16:20 sala 6
Domke Radosław Piątek 14.30-15.30
Druszcz Małgorzata Środa 14:25-15:25 sala 104
Fiałkowska Elżbieta Poniedziałek 13.30-14.30
Goławska Elżbieta Czwartek 15.20-16.20 s. 111
Grinig Michalina Piatek 10.30-11.30
Grzesik Agnieszka Czwartek 13.40-14.30 sala 207
Izowit Magdalena Wtorek 11:30-12:30 zapl. s. 108
Kajda Karolina Wtorek 13.40-14.40
Kamińska – Obolewicz Jolanta Wtorek 14:25 – 15:25
Kania Ilona Poniedziałek 7.00 – 8.00
Kasprzak Małgorzata Środa 10:30-11:30 sala 110
Konieczna Arleta Piątek 12:30-13:30 zapl. s. 111
Konopacka Dorota   Środa 14.00-15.00
Kopaczyńska Karolina  Piątek 14:25-15:25 sala 9
Koprowicz Edyta   Poniedziałek 13.40-14.40 sala 104
Kościucha Tomasz Środa 13:40–14:40
Kozak Małgorzata  Piątek 12.40 – 13.40
13.40 – 14.40
Kozłowska Magdalena Środa 6:50-7:50 sala 110
Kramska Paulina Czwartek 14:25-15:25 sala 7
Krawczak – Dzieńdziura Dorota Wtorek 13:40-14:40 zapl. s. 107
Krzyżyński Robert Środa 13.40- 14.40
Kucharczyk Anna  Piątek 13.40-14.40 sala 209
Kurjańska Elżbieta Czwartek 16.00-17.00
Lesicka Małgorzata  Czwartek 14.25-15.25
Łapucha Jarosław Poniedziałek 6.50–7.50
Mierzyński Paweł  Piątek 7.00-8.00 sala 211
Muszyńska Marta   Poniedziałek 10.30-11.30
Nienadowski Michał  Wtorek 13.35-14.35
Nowak Anna Wtorek 7.55-8.55
Nowicka Agnieszka Poniedziałek 13.40-14.40
Olejnik – Rutowska Maja Środa co dwa tygodnie 15:00 – 16:00 sala 7
Onufrowicz Marzena  Poniedziałek 14.30-15.30
Pachulska Monika  Czwartek 7.55-8.55
Pieniążek Małgorzata Środa 15.00-16.00
Piskorz Natalia Poniedziałek 6:50-7:50 sala 114
Piwo-Kaźmierczak Agnieszka Poniedziałek 6.55-7.55
Popek Malwina  Poniedziałek 13:30-14:30 sala 204
Przykuta Ewa  Środa 13.00-14.00
Raczykowska Aneta Środa 14:25 -15:25 sala 103
Sadłowska Katarzyna  Piątek 12.30-13.30 sala 6
Serafinowicz Anna Poniedziałek 11.45-12.45
Skrzypczak-Mamet Anna Środa 13.30-15.15
Solarek Urszula Poniedziałek 10.30-11.30 gabinet 101
Szefler – Serylak Karolina  Środa 7.45-8.45
Szonda Sylwia   Piątek 12.00-13.00
Szymaniak – Czajka Agnieszka  Poniedziałek 12.00-13.00
Świtała – Vese Marta Czwartek 14.30 – 15.30
Talaga – Jackiewicz Honorata Piątek pierwszy i trzeci tydzień miesiąca 14.10–15.10
Tchórzewska – Malarczyk Adela  Wtorek 10:30-11:30 sala 108
Tomicka Aleksandra  Czwartek 12.45-13.45
Wańczko Anna  Środa 14.25-15.25
Wienke Krzysztof Czwartek 14.25 – 15.25
Wilińska Wioletta  Poniedziałek 6:50-7:50 sala 107
Woźniak – Chojnacka Paulina  Czwartek 14:30-15:30 sala 208
Wójkiewicz Lilla Wtorek 14.25-15.05
Żok Renata  Wtorek 8.50-9.50