Szkoła Podstawowa nr 21 _ Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze

Godziny pracy

mgr Jolanta Kamińska – Obolewicz

pedagog klas I – III,  gabinet 115

Poniedziałek – 10.30 – 13.30
Wtorek – 9.30 – 12.30
Środa – 7.45 – 8.45
Czwartek – 8.00 – 12.00

Pedagog – Urszula Solarek

pedagog klas VI – VIII, gabinet 101

Poniedziałek  8.30 – 12.30
Wtorek 11.20 – 15.20
Środa 8.30 – 12.30
Czwartek 11.20 – 15.20
Piątek 10.30 – 14.30

Psycholog/Pedagog –  Małgorzata Kałagate

psycholog/pedagog Miejskiego Przedszkola, budynek MP 24

Poniedziałek        8.00 – 12.30
Wtorek                  12.00 – 17.00
Środa                     8.00 – 12.30
Czwartek              8.00 – 12.30
Piątek                    8.00 – 12.30

Psycholog  – Marta Wilusz

psycholog klas I – III oraz Miejskiego Przedszkola, gabinet 117

Poniedziałek 9.00 – 11.00  MP, 11.00 – 12.30 SP
Wtorek  12.00 – 14.30 SP
Środa  8.00- 11.30 SP
Czwartek  11.30 – 15.30 MP
Piątek – 9.00 – 11.30 SP, 11.30 – 12.30 MP

 

Psycholog – Agnieszka Szymaniak – Czajka

psycholog klas V – VI a, VI b, VII a, gabinet 101

Poniedziałek – 12.30 – 15.30
Wtorek – 8.00 – 11.30
Środa – 12.30 – 15.30
Czwartek – 8.00 – 11.30

Psycholog – Karolina Szefler – Serylak

psycholog klas IV a, VI c, VII b, VIII a, gabinet 1

Wtorek:  11.30 – 15.30
Środa: 9.401 – 10.40
Piątek:  9.40 – 11.40

Socjoterapeuta – G.Podgórna

gabinet 206

poniedziałek –  8.30 – 12.30
wtorek  – 11.30 – 15.30
środa – 8.30 – 12.30
czwartek – 11.30 – 15.30
piątek – 8.30 – 12.30

Pedagog – Terapeuta – Anna Kaniuk

gabinet 205

poniedziałek –  8.00 – 10.30, 12.45 – 15.20
wtorek  – 12.45 – 15.20
środa – 12.45 – 13.30
czwartek – 8.00 – 15.20
piątek – 11.45 – 14.25

Logopeda  – Adela Stępień

logopeda Szkoły Podstawowej, gabinet 109

Poniedziałek – 8:00 – 14.30
Wtorek – 12.15 – 15.00
Środa – 12.15 – 14.30
Czwartek – 8:00 – 13.30
Piątek – 8.00 – 11.00

Logopeda –  Wioletta Krasoń

neurologopeda Miejskiego Przedszkola, gabinet 109

Poniedziałek – 9:30 – 13:30 budynek MP
Wtorek – 7.45 – 13.45 budynek MP
Środa – 7.45 – 13.45 budynek SP
Czwartek – 9.30 – 12.30 budynek SP
Piątek – 9.30 – 10.30 budynek SP

Logopeda  – Ewa Rybczyńska

logopeda Miejskiego Przedszkola

Poniedziałek: 8.30 – 13.00 budynek SP
Wtorek: 10.00 – 14.00 budynek SP
Środa: 8.30 – 12.30 budynek MP
Czwartek: 10.00 – 14.30 budynek MP
Piątek: 8.30 – 11.30 budynek SP

Surdopedagog –  Renata Żok

gabinet 108

Poniedziałek – 13.30 – 14.30
Wtorek –  7.45 – 8.45, 13.30 – 15.30
Środa – 13.30 – 14.30
Czwartek 8.40 – 9.40 MP, 13.30 – 14.30

Pedagog – Terapeuta – Wioletta Piątkowska

pedagog – terapeuta Miejskiego Przedszkola

poniedziałek –  10.15 – 12.30
środa – 11.30 – 13.30
czwartek – 11.30 – 13.00

Pedagog – Terapeuta – Kamila Dyjak

pedagog – terapeuta Miejskiego Przedszkola

poniedziałek –  7.45 – 8.30, 9.30 – 12.45
środa – 11.15 – 12.00

Plan lekcji


Plan lekcji ważny od 02-09-2019 r.

Szkoła Podstawowa

Dziennik elektroniczny

Dzwonki

1    8.00-8.45

2    8.55-9.40

3    9.50-10.35

4    10.45-11.30

5    11.45-12.30

6    12.45-13.30

7    13.40-14.25

8    14.35-15.20