Jesienny warzywniak klasy 3b


Światowy Dzień Jabłka

28 września obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. Była to wspaniała okazja, by przypominać dzieciom o zdrowych nawykach żywieniowych i promować jedzenie jabłek, zwłaszcza wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. W związku z tym w ramach działań podejmowanych w zakresie promocji zdrowia, wszyscy uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami, celebrowali w tym dniu wszystko, co dotyczyło jabłek i sadów owocowych.

W tym dniu uczniowie klas I-III ubrali się w kolorach jesieni i przynieśli do szkoły na drugie śniadanie jabłko. Na korytarzu ustawiona było okolicznościowa wystawka oraz „jabłuszkowa fotobudka”.

Dziękuję wszystkim wychowawcom klas I-III za współpracę w przeprowadzeniu różnych działań (i plastycznych, i kulinarnych) promujących wśród dzieci jedzenie owoców, a zwłaszcza jabłek, bo tak naprawdę każdego dnia warto doceniać ten wyjątkowy owoc – jego właściwości zdrowotne oraz wspaniały smak.
Marta Muszyńska


Klasa 1a świętuje Dzień Jabłka

W środę, 28 września z okazji Światowego Dnia Jabłka, uczniowie klasy 1a postanowili przygotować owocowe szaszłyki – w każdym znalazło się jabłko w towarzystwie różnych owoców: banana, arbuza, winogrona, ananasa czy gruszki.
Brawo PIERWSZAKI!!!


Zdrowe, wrześniowe śniadaniówki uczniów klas I-III


Talerzyki pełne zdrowia

Uczniowie klasy 3c wykorzystując zdobytą w czasie lekcji wiedzę, przygotowali talerzyki pełne zdrowia. Oto efekt ich pracy!