Projekt bajek

Uczniowie klasy Ic biorą udział w Projekcie Edukacyjnym – Bajki Pomagajki. W październiku poznały bajkę, która pomogła dzieciom oswoić się z ciemnością. Okazało się, że noc może być bardzo piękna. Uczniowie aktywnie włączyli się do rozmowy o bajce oraz wykonali pracę plastyczną.


Klasa 3b na warsztatach plastycznych w BWA


Nocowanie w szkole klasa 2c


Warsztaty Malarskie

Uczniowie IId uczestniczyli w zajęciach malarskich, prowadzonych przez mamę naszego Szymka. Pani Jowita pokazała, jak wykonać własne płótno, odpowiednio dobrać najlepszy materiał oraz farby. Przyniosła także kilka własnych, niezwykle pięknych obrazów. Bardzo dziękujemy za tę lekcję oraz poświęcony nam czas!!!


Uczniowie 2d w Majsterkowie

Uczniowie klasy IId lubią mieć pełne ręce roboty, dlatego wybrali się na warsztaty, organizowane przez Castoramę pt. ” Majsterkowo”. Każdy wykonał swój karmnik dla ptaków. Oj nie było to łatwe zadanie, ale efekty pracy cieszą ogromnie!


3b w Centrum Przyrodniczym


Wyjście klasy 4b na przedstawienie


Dzień Drzewa w 1c

Klasa IC świętowała Dzień Drzewa w formie plastycznej. Dzieci przyniosły kolorowe liście. Wykonały pracę plastyczną korzystając z farb. Następnie poznały gatunki drzew i dopasowywały liście do danego drzewa. Na koniec zrobiliśmy wspólny bukiet z jesiennych liści.


Tropiciele z Ic

Dnia 11 października klasa wybrała się do Muzeum Ziemi Lubuskiej na warsztaty „Wędruj z Bauchusikiem”. Każdy z nas otrzymał mapę Zielnej Góry, a na niej zaznaczone ważne miejsca naszego miasta. Wyruszyliśmy na poszukiwanie pomników przyrody, zabytków i budynków. Zajęcia były bardzo ciekawe. Już prawie znamy nasze miasto!


Dzień gier planszowych w klasie 2d


Dzień chłopaka w 2c


Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w 2d


Uczniowie klasy IId wybrali się na spektakl 


Dzień Kropki w 2d

W piątek obchodziliśmy Dzień Kropki, w którym każdy uczeń mógł zaprezentować swój talent i mocne strony. Powstało Klasowe Drzewo Talentów. Przecież każdy z nas jest wyjątkowy!