Zastępstwa 24 maja 2024 r.

PIĄTEK, 24 maja 2024 r.

Nieobecni specjaliści: A.Serafinowicz

7c + 6c – Zielona Szkoła pod opieką A.Kucharczyk, A.Tomicka, M.Popek,
6a – Zielona Szkoła opieką P.Woźniak-Chojnacka, M.Onufrowicz
2d, 3a – wyjście pod opieką M.Kisielowska, A.Augustyniak, I.Kania 9:30 – 13:00

Lekcja Godziny Klasa Nauczyciel nieobecny Nauczyciel zastępujący Sala
1 8:00 – 8:45 8a gr.2 P.Mierzyński Klasa przychodzi na 8:55
1 8:00 – 8:45 4a M.Pieniążek Klasa przychodzi na 8:55
2 8:55 – 9:40 4b M.Pieniążek V.Biatsenia 103
2 8:55 – 9:40 4c P.Mierzyński I.Staszczak (matematyka) 6
2 8:55 – 9:40 5c A.Tomicka J.Kosiak za 6c (technika) 7
2 8:55 – 9:40 7d M.Popek R.Krzyzyński za 7c (wych.fiz) sala gimn.
3 9:50 – 10:35 4d M.Pieniążek J.Kosiak za 6a (technika) 7
3 9:50 – 10:35 5a A.Tomicka M.Nienadowski za 7c (muzyka) 201
3 9:50 – 10:35 7a M.Popek T.Kościucha (wych.fiz) sala gimn.
4 10:45 – 11:30 7b M.Pieniążek J.Łapucha (historia) 203
4 10:45 – 11:30 4b P.Mierzyński M.Druszcz za 6c (matematyka) 104
4 10:45 – 11:30 4a M.Onufrowicz A.Piwko-Kaźmierczak (wych.fiz.) sala gimn.
4 10:45 – 11:30 4d K.Kopaczyńska T.Kościucha (wych. fiz.) sala gimn.
4 10:45 – 11:30 8a M.Popek K.Kajda 204
4 10:45 – 11:30 5b gr. 2 A.Kucharczyk R.Krzyżyński (wych.fiz) sala gimn.
5 11:45 – 12:30 5a M.Onufrowicz R.Domke za 6 lekcję (historia) 6
5 11:45 – 12:30 6b P.Woźniak-Chojnacka R.Krzyżyński sala gimn.
5 11:45 – 12:30 4d P.Mierzyński M.Druszcz za 6c (matematyka) 104
5 11:45 – 12:30 4b H.Muszyński Klasa kończy lekcje o 11:30
6 12:45 – 13:30 5a R.Domke Klasa kończy lekcje o 12:30
6 12:45 – 13:30 7a M.Onufrowicz E.Cebula za 6c (wych. fiz.) sala gimn.
6 12:45 – 13:30 6b P.Woźniak-Chojnacka Klasa kończy lekcje o 12:30
6 12:45 – 13:30 5c P.Mierzyński Klasa kończy lekcje o 12:30

 

 

DYŻURY 24 maja 2024 r.
Godzina  Miejsce  Nauczyciel dyżurujący
7:50 AII W.Krasoń
7:50 A0+B0 L.Wójkiewicz
7:50 BII J.Łapucha
8:45 BII J.Łapucha
8:45 A0+B0 J.Kosiak
9:40 DII A.Grzesik
10:35 B T.Kościucha
10:35 AI V.Biatsenia
10:35 AII I.Król
11:30 A0+B0 A.Kaniuk
11:30 DII E.Fiałkowska
11:30 GIMN T.Kościucha
11:30 BI A.Konieczna
12:30 BII M.Montwiłł
12:30 B M.Nienadowski
13:30 AI E.Koprowicz
13:30 A0+B0 J.Kosiak
13:30 DI M.Kasprzak
14:25 DI A.Augustyniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.